Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy oferuję sprzedaż, montaż kotłów grzewczych, obsługę kotłowni, oraz sprzedaż i montaż podgrzewaczy wody. Swoje usługi świadczę na terenie Poznania i Wałcza.

Główną właściwością kotła niezależnie od jego typu jest to, że w procesie spalania paliwa oddaje ciepło do wody, lub pary wodnej, która za pośrednictwem rur, a następnie grzejników oddaje ciepło do otoczenia. W zależności od modelu kotła grzewczego możemy wyróżnić m.in. kotły:

  • na węgiel,
  • na drewno,
  • na ekogroszek,
  • na gaz,
  • wodne

Co ważne nowoczesne kotły to także wymierne korzyści dla naszego portfela – w skrajnych przypadkach rachunki za ogrzewanie mogą zmniejszyć się nawet o 40% w stosunku do kotła starszego typu.

Oferujemy również kompleksową obsługę kotłowni. Zapewniamy niezawodność i bezpieczeństwo funkcjonowania instalacji oraz natychmiastową reakcję w przypadku awarii. W ramach obsługi wykonujemy optymalizacje procesów spalania, co może przełożyć się na oszczędność zużycia paliwa do nawet 3-4%.

Zakres prac w ramach obsługi ustalany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę warunki eksploatacyjne oraz wymogi stawiana przez klienta. Usługi oferujemy na terenie Poznania oraz Wałcza.

Ciepła woda jest podstawowym elementem każdego gospodarstwa domowego oraz każdej firmy. Odpowiednio wyselekcjonowany podgrzewacz wody pozwala na znaczące obniżenie kosztów związanych z jej przygotowaniem. Sugerowane przez moją firmę urządzenia zużywają mało energii elektrycznej, gazowej, a przy tym umożliwiają w szybki sposób przygotować ciepłą wodę użytkową.